Τρίτη, 17 Νοεμβρίου 2020

Ωρολόγια Προγράμματα Εξ΄Αποστάσεως Εκπαίδευσης

 Αγαπητοί γονείς, 

ακολουθούν τα Ωρολόγια Προγράμματα των τάξεων του σχολείου μας της Εξ' Αποστάσεως Εκπαίδευσης. 

Οι υπεύθυνοι των τάξεων,  μαζί με τα Προγράμματα, θα σας αποστείλουν και τις δ/νσεις  των δικών τους  "ψηφιακών τάξεων" αλλά και των εκπαιδευτικών των ειδικοτήτων. 

Αποθηκεύστε τις δ/νσεις και πατώντας στον σύνδεσμο, θα μπαίνετε στις τάξεις, οι οποίες αντιστοιχούν σε κάθε μάθημα. 

Για οποιαδήποτε ερώτηση οι υπεύθυνοι εκπαιδευτικοί των τάξεων κι εγώ είμαστε στη διάθεσή σας. 

Όλοι ευχόμαστε, να περάσει γρήγορα αυτή η δύσκολη περίοδος και τα παιδιά να επιστρέψουν σύντομα στον φυσικό τους χώρο, που είναι το σχολείο τους!

                                                    Η Δ/ντρια του σχολείου 


                                         

ΤΑΞΗ Α΄ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΚΑΣΤΑΝΙΑ

ΩΡΕΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 

ΤΡΙΤΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ

 ΠΕΜΠΤΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ


14:10-14:40

Γλώσσα

Γλώσσα

Γλώσσα

Γλώσσα

Γλώσσα

14:40-14:50

ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ


14:50-15:20  

Γλώσσα

Θεατρική Αγωγή

Εικαστικά

Γλώσσα

Μαθηματικά

 15:20-15:30

ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ


15:30-16:00

Πληροφορική

Γυμναστική

Γλώσσα

Μαθηματικά

Ευέλικτη Ζώνη

16:00-16:10

ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ


16:10-16:40

Μαθηματικά

Γλώσσα

Μαθηματικά

Μουσική

Αγγλικά

16:40-16:50

ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ


16:50-17:20

Μελέτη Περιβάλλοντος

Μαθηματικά

Μελέτη Περιβάλλοντος

Εικαστικά

Γυμναστική


ΤΑΞΗ Β –  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΝΙΚΑΚΗ

ΩΡΕΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 

ΤΡΙΤΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ

 ΠΕΜΠΤΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ


14:10-14:40

Γλώσσα

Γλώσσα

Γλώσσα

Εικαστικά

Μαθηματικά

14:40-14:50

ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ


14:50-15:20  

Γλώσσα

Γλώσσα

Γλώσσα

Μουσική

Γυμναστική

 15:20-15:30

ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ


15:30-16:00

Γυμναστική

Θεατρική Αγ.

Μαθηματικά

Μαθηματικά

Γλώσσα

16:00-16:10

ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ


16:10-16:40

Πληροφορική

Μαθηματικά

Μελ. Περιβ.

Ευέλικτη Ζ.

Γλώσσα

16:40-16:50

ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ


16:50-17:20

Μαθηματικά

Αγγλικά

Εικαστικά

Γλώσσα

Μελ. Περιβ.




ΤΑΞΗ   Γ  ΚΩΝ/ΝΑ ΞΕΝΙΩΤΗ

ΩΡΕΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 

ΤΡΙΤΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ

 ΠΕΜΠΤΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ


14:10-14:40

ΓΛΩΣΣΑ

ΠΗΡΟΦΟΡΙΚΗ

ΜΑΘΗΜΑΤΙ

ΚΑ

ΜΟΥΣΙΚΗ

ΓΛΩΣΣΑ

14:40-14:50

ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ


14:50-15:20  

ΓΛΩΣΣΑ

ΓΛΩΣΣΑ

ΑΓΓΛΙΚΑ

ΓΛΩΣΣΑ

ΓΛΩΣΣΑ

 15:20-15:30

ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ


15:30-16:00

ΜΑΘΗΜΑΤΙ

ΚΑ

ΓΛΩΣΣΑ

ΙΣΤΟΡΙΑ

ΓΛΩΣΣΑ

ΜΑΘΗΜΑΤΙ

ΚΑ

16:00-16:10

ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ


16:10-16:40

ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ

ΙΣΤΟΡΙΑ

ΕΙΚΑΣΤΙΚΑ

ΑΓΓΛΙΚΑ

ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ

16:40-16:50

ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ


16:50-17:20

ΕΥΕΛΙΚΤΗ ΖΩΝΗ

ΘΕΑΤΡΙΚΗ ΑΓΩΓΗ

ΜΕΛ. ΠΕΡΙΒΑΛ.

ΜΑΘΗΜΑΤΙ

ΚΑ

ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ




Δ ΤΑΞΗ  ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΚΑΤΣΙΦΗ

ΩΡΕΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 

ΤΡΙΤΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ

 ΠΕΜΠΤΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ


14:10-14:40

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ

ΓΛΩΣΣΑ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ

ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ

14:40-14:50

ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ


14:50-15:20  

ΑΓΓΛΙΚΑ

ΓΛΩΣΣΑ

ΓΛΩΣΣΑ

ΕΙΚΑΣΤΙΚΑ

ΜΟΥΣΙΚΗ

 15:20-15:30

ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ


15:30-16:00

ΓΛΩΣΣΑ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ

ΑΓΓΛΙΚΑ

ΓΛΩΣΣΑ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ

16:00-16:10

ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ


16:10-16:40

ΓΛΩΣΣΑ

ΘΕΑΤΡ. ΑΓΩΓΗ

ΕΥΕΛ. ΖΩΝΗ

ΓΛΩΣΣΑ

ΜΕΛ. ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ

16:40-16:50

ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ


16:50-17:20

ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ

ΙΣΤΟΡΙΑ

ΓΛΩΣΣΑ

ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ

            ΙΣΤΟΡΙΑ





ΤΜΗΜΑ Ε΄ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ

ΩΡΕΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 

ΤΡΙΤΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ

 ΠΕΜΠΤΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ


14:10-14:40

Μαθηματικά

Γλώσσα

Γλώσσα

Γλώσσα

Μουσική

14:40-14:50

ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ


14:50-15:20  

Πληροφορική

Γλώσσα

Γλώσσα

Γλώσσα

Μαθηματικά

 15:20-15:30

ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ


15:30-16:00

Γλώσσα

Αγγλικά

Γυμναστική

Εικαστικά

Γεωγραφία

16:00-16:10

ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ


16:10-16:40

Ιστορία

Μαθηματικά

Κοιν. & Πολ. Αγωγή

Μαθηματικά

Θρησκευτικά

16:40-16:50

ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ


16:50-17:20

Αγγλικά

Φυσικά

Φυσικά

Γερμανικά

Ιστορία






ΤΜΗΜΑ ΣΤ1  ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΩΡΕΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 

ΤΡΙΤΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ

 ΠΕΜΠΤΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ


14:10-14:40

ΓΛΩΣΣΑ

ΑΓΓΛΙΚΑ

ΓΛΩΣΣΑ

ΓΛΩΣΣΑ

ΓΛΩΣΣΑ

14:40-14:50

ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ


14:50-15:20  

ΓΛΩΣΣΑ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ

ΓΛΩΣΣΑ

ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ

ΓΛΩΣΣΑ

 15:20-15:30

ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ


15:30-16:00

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ

ΕΙΚΑΣΤΙΚΑ

ΦΥΣΙΚΗ

ΦΥΣΙΚΗ

16:00-16:10

ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ


16:10-16:40

ΑΓΓΛΙΚΑ

ΙΣΤΟΡΙΑ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ

Κ.Π. ΑΓΩΓΗ

16:40-16:50

ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ


16:50-17:20

ΙΣΤΟΡΙΑ

ΓΕΩΓΡΑΦΙΑ

ΓΑΛ./ΓΕΡΜ.

ΜΟΥΣΙΚΗ

ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ






ΤΜΗΜΑ  ΣΤ2 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΞΕΝΟΥ

ΩΡΕΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 

ΤΡΙΤΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ

 ΠΕΜΠΤΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ


14:10-14:40

ΓΛΩΣΣΑ

ΓΛΩΣΣΑ

ΕΙΚΑΣΤΙΚΑ

ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ

ΓΛΩΣΣΑ

14:40-14:50

ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ


14:50-15:20  

ΓΛΩΣΣΑ

ΓΛΩΣΣΑ

ΓΛΩΣΣΑ

ΦΥΣΙΚΗ

ΑΓΓΛΙΚΑ

 15:20-15:30

ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ


15:30-16:00

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ

ΓΕΩΓΡΑΦΙΑ

ΓΛΩΣΣΑ

ΜΟΥΣΙΚΗ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ

16:00-16:10

ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ


16:10-16:40

ΦΥΣΙΚΗ

ΑΓΓΛΙΚΑ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ

ΚΟΙΝ.ΠΟΛ.ΑΓΩΓΗ

16:40-16:50

ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ


16:50-17:20

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ

ΙΣΤΟΡΙΑ

ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ

ΓΑΛΛΙΚΑ

ΙΣΤΟΡΙΑ

ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ


Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Σημείωση: Μόνο ένα μέλος αυτού του ιστολογίου μπορεί να αναρτήσει σχόλιο.